Time-Lapse Kamera Kiralama ve Satış

Natilon, müşterilerine özel time-lapse donanımı satış ve kiralama seçenekleri sunmaktadır. Siz de saha şartlarına ve projelerinizin gereksinimlerine uygun çözümlerimizle zamana meydan okuyun!

Natilon Time-lapse Kamera Kurulumu

Satış Seçeneği

Natilon Pro ve Natilon LT model kameralarımızı satın alarak, time-lapse projelerinizde mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Satın aldığınız kameralarla birlikte, 2 yıl boyunca Natilon Platformunu ücretsiz kullanma avantajına sahip olursunuz. Bu süre sonunda ise sadece Natilon Platform ücretini ödeyerek hizmet almaya devam edebilirsiniz.

Kiralama Seçeneği

İhtiyaçlarınıza özel konfigürasyondaki donanımları aylık kiralama seçeneğiyle temin edebilirsiniz. Kiralık modelde, istediğiniz süre boyunca donanımı kullanma imkanına sahip olurken aynı zamanda Natilon Platformunu da kullanabilirsiniz. Kiralama süresince, donanımın kirası ve Natilon Platform kullanımı aylık olarak tahsil edilir.

Ekstra Aksesuarlar

Natilon Time-Lapse Sistemleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak saha şartlarına ve müşteri isteklerine göre özelleştirilebilir. Enerji gereksinimi için solar panel, akü gibi aksesuarlar sağlanabilirken, bağlantı ihtiyacınızı karşılamak için 4G modem gibi seçenekler de sunmaktayız.

Natilon Time-lapse Kamera Aksesuarları
Natilon Time-lapse Camera

Natilon Platformu

Natilon Platformu, time-lapse projelerinizi yönetmek için kullanabileceğiniz güçlü bir araçtır. Platforma üye olduktan sonra, mevcut güvenlik kameralarınızı Natilon hesabınıza ekleyebilir ve dakikalar içinde time-lapse sisteminizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Natilon’un popüler birçok güvenlik kamera markası ile entegrasyonu vardır. Ayrıca ONVIF protokolünü destekleyen herhangi bir kamerayı da sisteme kolayca ekleyebilirsiniz.

Hesabınızı açın ve ücretsiz olarak kullanmaya başlayın.

Kayıt Olun

Hemen Başlayın!

Müşteri olarak, size uygun olan planı seçerek Natilon Time-Lapse hizmetini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Projelerinizi dikkat çekici ve etkileyici time-lapse videolarıyla belgelemek için Natilon’un kaliteli donanım ve kullanıcı dostu platformunu keşfedin!

Natilon Premium Cloud

Natilon Premium Cloud is a cloud-based service that allows you to access your files from anywhere, anytime. You can access your files from any device with an internet connection. You can also share your files with your colleagues and customers.

We are here to help you!
Natilon is a brand of S Mart Ltd. Copyright 2022 All Rights Reserved.